Yealink

Telefony IP - seria T2

Seria T2 telefonów IP Yealink IP reprezentuje następną generację telefonów VoIP specjalnie zaprojektowanych dla użytkowników biznesowych, którzy potrzebują urządzeń bogatych w funkcje, z przyjaznym interfejsem oraz bardzo dobrą jakością dźwięku. Seria T2 oferuje dźwięk HD, zarówno w słuchawce, jak i w trybie głośnomówiącym, dzięki zastosowaniu kodeka HD (G.722). Duży, graficzny wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości, połączony z max 48 przyciskami gwarantują doskonałe doświadczenia użytkownika w zakresie opcji konfiguracyjnych, wykonywania połączeń i dostępu do przeglądarki XML. Ponadto, aby zapewnić bezpieczne przesyłanie danych audio, telefony obsługują standardy TLS, SRTP, HTTPS, 802.1X, Open VPN i szyfrowanie AES. Daje to użytkownikowi ochronę przed podsłuchem elektronicznym i kradzieżą danych.

Telefony IP - seria T2

Seria T4 telefonów Yealink jest przeznaczona dla wymagających użytkowników, którzy od telefonów bazujących na protokole VoIP oczekują poza profesjonalnym i biznesowym wyglądem gwarancji wysokiego standardu i dużej funkcjonalności. Rewolucyjna w wyglądzie i zaawansowana technologicznie seria T4 firmy Yealink, jest nie tylko przyjemna i praktyczna w użyciu, ale w rzeczywistości reprezentuje najnowsze osiągnięcia współczesnej technologii VoIP. Zaawansowane funkcje obejmują obsługę sieci gigabitowych oraz adaptera EHS do łatwego podłączenia słuchawek bezprzewodowych. Design urządzeń z serii T4 opiera się na dużym wyświetlaczu, który w czytelny sposób prezentuje rozbudowane funkcje telefonów. Ulepszona jakość dźwięku wynika z zastosowania technologii Optima HD Voice, która jest zgodna ze standardem certyfikatu TIA 920. Nowe telefony IP z serii T4 sa idealnym połączeniem biznesowego wyglądu oraz dużej funkcjonalności.

BEZPRZEWODOWE TELEFONY DECT

Telefony DECT od Yealink są odpowiedzią na komunikacyjne potrzeby pracowników będących w ciągłym ruchu, w różnych branżach i miejscach, takich jak małe biura, biura w domu, magazyny, katering, szpitale. Linia bezprzewodowych telefonów obejmuje modele W52P, W53P i W60P oraz dostosowana jest do różnych potrzeb technologicznych klientów oraz różnych budżetów. Wyposażony w technologię ECO i bogatą funkcjonalność, W52P zapewnia użytkownikowi łatwą i płynną bezprzewodową komunikację. Ulepszone modele W53P i W60P, posiadają elegancki wygląd, lepszą wydajność baterii i udoskonalone funkcjonalności.