Slican - telefony systemowe

Telefony systemowe Slican stworzone zostały z myślą o użytkownikach wymagających zaawansowanego systemu telefonicznego. Ich zaletą jest możliwość korzystania z telefonu natychmiast po włączeniu do sieci. Nie wymagają one skomplikowanego i czasochłonnego programowania. Przechowywany w pamięci serwera Slican profil ustawień telefonu pozwala na bezproblemową wymianę w przypadku uszkodzenia. Wszystkie telefony wyposażone są w czytelny wyświetlacz prezentujący informacje o połączeniu – numer, czas, koszt połączenia, jak i usługi, z których korzysta użytkownik. Telefony systemowe pozwalają na korzystanie z usług centralowych m.in. zestawienia konferencji, przejmowanie połączeń, zarządzania prywatną książką telefoniczną. Wszystkie modele CTS cechuje doskonała jakość dźwięku i prostota obsługi – są one przyjaznym narzędziem do pracy. Programowalne przyciski pozwalają na nieograniczone indywidualne kreowanie funkcji, usług, czy też tworzenie listy podręcznych kontaktów. Wszystkie telefony serii CTS dostępne są w wersjach Up0 oraz w standardzie IP. Dodatkowo różnorodność serii i poszczególnych modeli pozwala na wybór ekonomicznego telefonu systemowego CTS-102 jak i najbardziej zaawansowanego telefonu CTS-330 z kolorowym dotykowym wyświetlaczem dedykowanego klasy biznes..

Slican CTS-330 CL

CECHY SZCZEGÓLNE:

 • Kolorowy ekran dotykowy z dodatkowym polem 5 programowalnych przycisków
 • 4-kierunkowe kółko nawigacji
 • Czysty i dynamiczny dźwięk
 • Zróżnicowane dzwonki dla różnych kategorii połączeń
 • Obsługa 5 linii
 • Możliwość dołączenia czterech konsol rozszerzających CTS-338
 • Obsługa połączeń konferencyjnych
 • Realizacja klasycznych funkcji PBX
 • Obsługa zaawansowanych funkcji nagrywania
 • Wsparcie dla pracy mobilnej – Slican MobilePhone
 • Blokada / aktywacja telefonu indywidualnym kodem użytkownika
 • Lista połączeń odebranych, nieodebranych, wybieranych numerów
 • Publiczna i prywatna książka telefoniczna oraz lista numerów wewnętrznych
 • Prezentacja czasu i kosztu połączenia
 • Instalacja „Plug and

Slican CTS-330 CLBT Bluetooth

Slican CTS-330.CLBT to telefon systemowy z funkcją bluetooth. Idealny dla firm wymagających zaawansowanego systemu telefonicznego oraz efektywnego zarządzania połączeniami i kontaktami. Wyposażony jest w wysokiej jakości kolorowy, dotykowy ekran zapewniający doskonałą czytelność w różnych warunkach oświetlenia. Doskonała jakość dźwięku i prostota obsługi czynią ten telefon sprawnym narzędziem do codziennej pracy. Programowalne przyciski dotykowe i tradycyjne CTS-330.CLBT pozwalają na indywidualne kreowanie funkcji, usług, czy też tworzenie listy podręcznych kontaktów.

Profil telefonu jest tworzony i przechowywany w pamięci centrali Slican. Z telefonu można korzystać natychmiast po włączeniu go do sieci, bez skomplikowanego i czasochłonnego programowania. Telefon doskonale prezentuje się na biurku. Lekka i ergonomiczna słuchawka oraz optymalnej długości przewód słuchawkowy czynią go niezastąpionym partnerem w codziennej pracy.

Slican CTS-102

Do wyboru 3 modele spełniające oczekiwania wielu użytkowników. Telefon systemowy CTS-102.IP oraz CTS-102.CL z czteroliniowym, podświetlanym wyświetlaczem i CTS-102.HT z czytelnym wyświetlaczem dwuliniowym. Wszystkie modele serii CTS-102 dla wygody użytkownika mają regulację kąta nachylenia oraz możliwość instalacji naściennej. Profil telefonu jest tworzony i przechowywany w pamięci centrali Slican. Z telefonu można korzystać natychmiast po włączeniu go do sieci, bez skomplikowanego i czasochłonnego programowania. Doskonała jakość dźwięku i prostota obsługi czynią ten telefon sprawnym narzędziem do codziennej pracy. Programowalne przyciski wszystkich modeli CTS-102 pozwalają na nieograniczone indywidualne kreowanie funkcji, usług, czy też tworzenie listy podręcznych kontaktów. Telefon doskonale prezentuje się na biurku. Ergonomiczna słuchawka oraz optymalnej długości przewód słuchawki czynią go niezastąpionym w codziennej pracy. CTS-102.CL i CTS-102.IP umożliwią pracę z zestawem słuchawkowym.

Odpowiednio rozmieszczone i duże przyciski ułatwiają pracę z telefonem. Czytelny a w CTS-102.CL i CTS-102.IP podświetlany wyświetlacz LCD z regulacją kontrastu sprawi, że korzystanie z telefonu stanie się jeszcze bardziej wygodne. Odpowiednio wyprofilowana, lekka słuchawka oraz wysoka jakość dźwięku gwarantują zadowolenie użytkownika. Przyjazne menu, podobne do stosowanego w telefonach komórkowych oraz klawisze nawigacyjne umożliwiają korzystanie z funkcji PBX. Przyciskom programowalnym można przypisać funkcje oraz usługi lub numery telefoniczne.

Telefon systemowy Slican CTS-102 przeznaczony jest do współpracy z centralami Slican IPL-256, IPM-032, IPU-14, IPS-08, MAC-6400, CCT-1668 oraz CXS-0424. Każda funkcja telefonu realizuje wysokie oczekiwania użytkowników. CTS-102 poinformuje Cię jak długo trwa rozmowa i ile kosztuje. Podręczna informacja o połączeniach przychodzących, wybieranych numerach czy połączeniach nieodebranych pozwala na wygodniejszą organizację pracy. Dostęp do dwóch książek telefonicznych (publicznej i prywatnej) oraz spisu numerów wewnętrznych umożliwia szybką komunikację z wybranym abonentem.

Telefon CTS-102.CL i CTS-102.IP oferuje możliwość zarządzania konferencjami. Opcja podłączenia słuchawek nagłownych (CTS-102.CL, CTS-102.IP) uwalnia Twoje i bez tego zajęte ręce.

Slican CTS-202 i CTS-203

Wielofunkcyjne, przyjemne w obsłudze, łatwe w instalacji telefony systemowe Slican. Do wyboru model bazowy CTS-202.CL, telefon współpracujący ze słuchawkami Bluetooth CTS-203.BT**, a także doskonały, systemowy telefon VoIP – Slican CTS-203.IP. A do każdego dodatkowa konsola zwiększająca ilość programowalnych przycisków Slican CTS-232. Profil telefonu jest tworzony i przechowywany w pamięci centrali Slican. Z telefonu można korzystać natychmiast po włączeniu go do sieci, bez skomplikowanego i czasochłonnego programowania. Programowalne przyciski pozwalają na nieograniczone indywidualne kreowanie funkcji, usług, czy też tworzenie listy podręcznych kontaktów. Dla wygody i zwiększenia liczby przycisków szybkiego wyboru, użytkownik może podłączyć do telefonu systemowego serii CTS-202 i CTS-203 pięć konsol Slican CTS-232, zwiększając ilość programowalnych przycisków do 162.

Czytelny, podświetlany i duży wyświetlacz LCD z regulacją kontrastu sprawi, że korzystanie z telefonu stanie się jeszcze bardziej wygodne. Odpowiednio wyprofilowana i lekka słuchawka oraz wysoka jakość dźwięku gwarantują zadowolenie użytkownika. Przyjazne menu oraz klawisze nawigacyjne pozwalają na szybkie korzystanie z całego zakresu funkcji. Przyciskom programowalnym można przypisać szereg funkcji, usług lub numerów telefonicznych.

Telefony systemowe Slican CTS-202/203 przeznaczone są do współpracy z centralami Slican IPL-256, IPM-032, IPU-14, IPS-08 (tylko CTS-203.IP), MAC-6400, CCT-1668* oraz CXS-0424. Informują jak długo trwa rozmowa i ile kosztuje. Podręczna informacja o połączeniach przychodzących, wybieranych numerach czy połączeniach nieodebranych pozwala na wygodniejszą organizację pracy. Dostęp do dwóch książek telefonicznych (publicznej i prywatnej) oraz spisu numerów wewnętrznych umożliwia szybką komunikację z wybranym abonentem.

Telefon Slican CTS-203.IP może być zainstalowany i użytkowany wszędzie tam, gdzie dostępny jest Internet. Dodatkową zaletą jest zasilanie z sieci LAN wg standardu PoE (Power over Ethernet). Telefon systemowy CTS-203.BT**, pozwala na podłączenie bezprzewodowej słuchawki bluetooth, dzięki czemu bez podnoszenia słuchawki telefonu można wygodnie rozmawiać i jednocześnie pracować na komputerze.

Slican DECT-IP

Jeżeli charakter twojej pracy, wymusza częste przemieszczanie się po terenie firmy, z koniecznością prowadzenia ciągłej rozmowy telefonicznej, to nie stosuj półśrodków – wybierz system Slican DECT-IP!

System ten gwarantuje pełną swobodę ruchu na terenie całej firmy i bezzakłóceniowe przekazywanie prowadzonych rozmów w trakcie przemieszczania się. Jakość dźwięku jest zawsze wysoka, niezależnie od miejsca prowadzonej rozmowy.

Slican DECT-IP to wygodne, skalowalne, w atrakcyjnej cenie rozwiązanie. Stacje bazowe DECT-IP można dokupować w miarę potrzeb, w odpowiednim dla firmy czasie. System umożliwia zainstalowanie do 254 baz DECT, komunikujących się ze sobą i centralą przy użyciu protokołu SIP.

Zaletami systemu Slican DECT-IP są między innymi – synchronizacja bezprzewodowa, – Power over Ethernet (PoE) – ułatwiający instalację, – płynne połączenia pomiędzy bazami bez zrywania prowadzonej rozmowy, – połączenie tradycyjnego DECT oraz szerokopasmowego CAT-iq audio gwarantujące jakość dźwięku.

Zasięg sygnału, umożliwiający prowadzenie rozmów w standardzie DECT maleje w przypadku instalacji bazy DECT wewnątrz budynku. Dlatego, aby zapewnić komfortową rozmowę, a jednocześnie wysoką jakość transmisji głosu na terenie całego budynku warto zastosować system Slican DECT-IP. Zalety wykorzystania systemu są widoczne szczególnie w budynkach, których konstrukcja utrudnia transmisję fal radiowych. W przypadku zastosowania systemu Slican DECT-IP, przesyłanie sygnałów pomiędzy centralą, a poszczególnymi bazami odbywa się przewodowo, z wykorzystaniem protokołu SIP. Łączność bezprzewodowa gwarantująca pełną swobodę ruchów abonenta ma miejsce jedynie pomiędzy najbliższą stacją bazową, a słuchawką wykorzystywaną przez abonenta.

Jedynym warunkiem prawidłowego funkcjonowania systemu DECT IP jest odpowiednia konfiguracja serwera IP Slican.

 • centrala Slican IPL-256, Slican IPM-032 lub centrala MAC-6400 wyposażona w moduł VoIP,
 • centrala Slican IPS-08, Slican IPU-023 z wbudowaną kartą VoIP,
 • bazy DECT RTX podłączone do sieci LAN, w której znajduje się centrala Slican

VPS-802, VPS-804P, VPS-840P

Telefony VoIP są uniwersalnym rozwiązaniem dla użytkowników biznesowych i indywidualnych. Współpracują z wszystkimi serwerami Slican, mogą też być też włączone bezpośrednio do sieci Internet. Bogata funkcjonalność, łatwa instalacja i obsługa czynią telefony serii VPS niezastąpionymi zarówno jako narzędzie pracy, jak i telefon do zastosowań prywatnych.

Duża ilość przycisków operacyjnych usprawnia korzystanie z telefonu w codziennej pracy i pozwala na efektywne wykorzystanie dostępnych zasobów sieciowych. Ergonomiczna budowa telefonu – podstawa aparatu, duży czytelny wyświetlacz, lekka i wygodna słuchawka oraz gniazdo zestawu słuchawkowego czynią go niezastąpionym do codziennych zadań.

 • Obsługa kont VoIP (SIP 2.0): VPS-802 – 2 konta; VPS-804P i VPS-840P – 3 konta
 • Sygnalizacja stanu zajętości BLF/BLA *
 • Identyfikacja numeru połączenia przychodzącego CLIP
 • Programowalne klawisze funkcyjne
 • Interfejs WEB GUI do konfiguracji telefonu
 • Połączenia trójstronne
 • Poczta głosowa z obsługą MWI
 • Zarządzanie kontami VoIP podczas obsługi połączeń
 • Książka telefoniczna na 1000 pozycji
 • Regulacja głośności dzwonka
 • Historia połączeń nieodebranych/przychodzących/wychodzących
 • Aktualizacja oprogramowania przez Internet
 • Wygaszacz ekranu
 • menu dostępne w języku polskim i języku angielskim
 • aktualizacja firmware przez Internet

XL-2023ID

Slican XL-2023ID to standardowy telefon biurowy dedykowany do współpracy z dowolną centralą lub serwerem Slican. Jest to nowoczesny telefon wyposażony w wyświetlacz LCD, książkę telefoniczną, tryb głośnomówiący, listę połączeń przychodzących, listę wybieranych numerów oraz wiele innych, użytecznych funkcji i co ważne, w odróżnieniu od telefonów wielu innych producentów, tryb głośnomówiący nie wymaga baterii.

 • informacja o połączeniu przychodzącym w FSK oraz DTMF
 • zapamiętywanie do 99 informacji o połączeniach przychodzących, nazwy dzwoniącego numeru, daty czasu
 • zapamiętywanie do 15 numerów wybieranych
 • książka telefoniczna o pojemności 99 nazw oraz numerów
 • wyświetlacz LCD prezentujący nazwę i numer dzwoniącego
 • ustawienie kontrastu wyświetlacza LCD
 • funkcja oddzwaniania (Call Back)
 • kasowanie pojedynczego lub wszystkich rekordów z listy
 • zegar czasu rzeczywistego (ustawianie czasu)
 • wskaźnik nowego połączenia
 • wybór języka
 • funkcja oczekującej wiadomości głosowej
 • powtarzanie ostatnio wybieranego numeru
 • tryb głośnomówiący, który nie wymaga dodatkowego źródła zasilania
 • 10 komórek pamięci jednoprzyciskowej
 • 10 komórek pamięci dwuprzyciskowej
 • funkcje Flash, Pause, Mute
 • ustawianie trybu wybierania
 • ustawienie czasu sygnału Flash
 • regulowany poziom głośności
 • wybór typu/głośności dzwonienia
 • podtrzymanie pamięci przy braku połączenia z centralą (baterie R6 AA)
 • przełącznik trybu wybierania Pulse / Tone
 • funkcja odsłuchu HF ONE WAY
 • system wybierania DTMF
 • ponowne wybieranie ostatniego numeru – REDIAL
 • możliwość przekazania / transferu połączeń – FLASH
 • wyłączenie mikrofonu, w trakcie rozmowy – MUTE
 • wstawianie przerwy miedzy wybieranymi cyframi – PAUSE
 • ustawienia dzwonka – przełącznik głośności dzwonka
 • sygnalizacja IN-USE
 • wygodna lekka słuchawka
 • możliwość montażu telefonu na ścianie
 • podręczny spis 10 numerów
 • etykieta do zapisania własnego numeru
 • wymiary 19 x 16 x 3 do 8 cm
 • waga 0,55 kg
 • zakres pracy – temperatura od 0oC do 45oC, wilgotność względna RH do 90%
 • kolor czarny

XL-209

Slican XL-209 to klasyczny analogowy telefon do biura i domu. Doskonały produkt dla firm szukających niezawodnego i solidnego, telefonu. Łatwa i przyjemna obsługa pozwoli na używanie tego telefonu w wielu firmach niezależnie od branży i miejsca pracy – wszędzie tam, gdzie telefonów używa się bardzo intensywnie, wykonując po prostu codziennie wiele połączeń. Dzięki klasycznej funkcjonalności XL-209 doskonale sprawdzi się także jako telefon przeznaczony do użytku domowego.

Slican HLP-22

Beztarczowy telefon alarmowy Slican HLP-22 zapewnia sprawną łączność i możliwość natychmiastowego, bezpośredniego połączenia się z dedykowanym numerem. Może stać się tzw. telefonem bezpieczeństwa w różnorodnych miejscach użyteczności publicznej, np. w urzędach, szkołach, szpitalach oraz marketach, hotelach, akademikach, biurowcach itp. Telefon Slican HLP-22 w różnych sytuacjach zagrożenia działa tak jak tzw. gorąca linia (hot line) – po podniesieniu słuchawki uzyskamy natychmiastowe, bezpośrednie połączenie z numerem alarmowym, dyspozytornią itp. Telefon HLP-22 może służyć również jako unifon w systemie centrala telefoniczna – domofon.

telefon pracuje na standardowej linii analogowej (miejskiej lub wewnętrznej)

współpracuje z dowolną centralą telefoniczną (abonencką lub miejską)

posiada dwa przyciski funkcjonalne

dwa poziomy głośności dzwonka z sygnalizacją świetlną

sygnalizacja świetlna dzwonka i połączenia

telefon przystosowany do montażu naściennego

dostępny w kolorze popielatym