Profesjonalne sale telekonferencyjne

KX-NT700NE Telefon systemowy IP

 • Wielostronne oparte na technologii IP rozwiązanie konferencyjne
 • Łączy się ze standardowymi biurowymi systemami telefonicznymi zapewniając bezproblemową integrację
 • Integracja z sieciowymi systemami konferencyjnymi
 • Obsługa kart pamięci SD umożliwiająca nagrywanie połączeń
 • Wbudowany zestaw mikrofonów. Możliwość podłączenia zewnętrznych mikrofonów w celu objęcia większych pomieszczeń.
 • Podłączenie do komputera PC za pośrednictwem USB umożliwiające sterowanie przez komputer

Konftel 100

Jest optymalnym telefonem głośnomówiącym dla mniejszych pomieszczeń konferencyjnych. Aparat gwarantuje pełną funkcjonalność wymaganą dla efektywnych, a zarazem prostych w organizacji spotkań na odległość.

Najważniejsze cechy KONFTEL 100

 • Praktyczny, prosty w podłączeniu i użyciu
 • Współpracuje z liniami analogowymi (PSTN)
 • Klawiatura z klawiszem Redial, klawiszem R – do połączeń wielostronnych, regulacją głośności i przyciskiem mute
 • Przycisk szybkiego zestawiania konferencji

Konftel 200W

Konftel 200W to telefon konferencyjny, który może:

 • działać na zwykłej linii analogowej lub współpracować z istniejącymi już w firmie bazami DECT/GAP.
 • W pierwszym przypadku podłączamy do gniazdka telefonicznego opcjonalną stacją bazową Konftel DECT, która bezprzewodowo komunikuję się z Konftel 200W.
 • W drugim przypadku wykorzystujemy istniejącą już infrastrukturę baz DECT i logujemy telefon Konftel 200W bezpośrednio – jako dodatkową słuchawkę.
 • Konftel 200W posiada wiele dostępnych w prosty sposób funkcji ułatwiających konferencje, w tym podłączenie dodatkowych mikrofonów. Przeznaczony jest do średnich i dużych sal konferencyjnych.
 • Zaawansowana technologia – prosta w podłączaniu i użytkowaniu
 • Bezprzewodowe podłączenie do stacji bazowych DECT/GAP
 • Duży, podświetlany wyświetlacz
 • Klawiatura
 • Przyjazne menu telefonu
 • Wyjście na magnetofon
 • Opcjonalne zewnętrzne mikrofony i pilot zdalnego sterowania

Konftel 200NI

Wyjątkowo elegancki i funkcjonalny telefon konferencyjny. Zaprojektowany tak, aby można go było podłączyć zarówno do linii analogowej (tak jak pozostałe aparaty KonfTel), jak i linii cyfrowej ISDN.

Przeznaczony jest na biurko lub do sali konferencyjnej, do pomieszczeń o powierzchni do 30 m2 . System pozwala korzystać z intuicyjnego menu, a wyraźny podświetlany wyświetlacz ułatwia obsługę aparatu.

 • prezentacja numeru rozmowy przychodzącej (na linii ISDN)
 • wyświetlanie kosztów rozmowy (na linii ISDN)
 • zintegrowana wygodna klawiatura z wyświetlaczem wyposażona poza standardowymi funkcjami w książkę telefoniczną (50 wpisów)
 • przycisk wyłączenia mikrofonu (mute)
 • wyjście na urządzenie nagrywające (magnetofon)
 • możliwość wykorzystania dwóch zewnętrznych mikrofonów i pilota zdalnego sterowania

Konftel 250

Telefon Konftel 250 jest znakomitym aparatem do prowadzenia telekonferencji zapewniającym doskonałą jakość dźwięku. To oczywisty wybór w przypadku podłączenia do linii analogowej. Gwarantuje wysoką wydajność, oferuje inteligentne funkcje i umożliwia rozbudowę.

Telefon Konftel 250 wyposażono w opatentowaną przez firmę Konftel technologię dźwięku OmniSound® 2.0, która zapewnia krystalicznie czysty dźwięk. Aparat umożliwia zapisywanie kontaktów w książce telefonicznej jak również korzystanie z asystenta konferencji, który ułatwia zestawianie połączeń wielostronnych oraz połączeń z wcześniej zaprogramowanymi grupami. Konftel 250 posiada również zintegrowaną funkcję rejestrowania rozmów na karcie pamięci SD.

Nowoczesne skandynawskie wzornictwo sprawia, że telefon Konftel 250 będzie mile widzianym uzupełnieniem każdej sali konferencyjnej. Dzięki możliwości podłączenia dodatkowych zewnętrznych mikrofonów doskonale sprawdzi się również w większych pomieszczeniach.

Konftel 300

Nowy Konftel 300 to rewolucja. Nigdy wcześniej tak wiele innowacyjnych funkcji nie zostało umieszczone w telefonie konferencyjnym. Specjalny asystent telekonferencji ułatwia zestawienie wielostronnego połączenia, przycisk wyboru łącza pozwala Ci przełączać i łączyć trzy różne technologie i jeszcze możesz nagrywać spotkania na kartach pamięci SD.

Konftel 300 działa także doskonale w większych pomieszczeniach, jako że można dołączyć do niego dodatkowe mikrofony, nagłowną słuchawkę bezprzewodową oraz zewnętrzne głośniki. Świetny dźwięk to zasługa OmniSound® 2.0, pionierskiej technologii audio nowej generacji.

Asystent telekonferencji zapamiętuje nawet 20 grup i niezwykle ułatwia połączenia z wieloma osobami naraz w przypadku regularnych spotkań. Indywidualne kontakty przechowywane są w książce telefonicznej.

Przycisk wyboru linii pozwala w prosty sposób wybierać i przełączać pomiędzy linią analogową, połączeniem z telefonem GSM/DECT czy też rozmową przez komputer (VoIP).

Dzięki wbudowanemu w Konftel 300 portowi kart pamięci SD możesz nagrać Twoje spotkania i odsłuchać je później.

Dodatkowe mikrofony efektywnie podwajają powierzchnię „zbierania głosu” wokół Konftel 300. Opcjonalnie (wymagane upgrade oprogramowania Konftel 300) możliwe jest dołączenie bezprzewodowej słuchawki nagłownej dla osoby prowadzącej spotkanie lub podłączenie do zewnętrznego systemu nagłośnienia.

Konftel 300 nie starzeje się. A to dzięki temu, że zawsze będziesz mógł dodać nowe innowacyjne funkcje ściągając oprogramowanie z naszej strony internetowej.

 • Nowa generacja technologii dźwięku OmniSound® 2.0
 • Port USB do połączeń z komputerem (rozmowy VoIP)
 • Przycisk przełączania i łączenia 3 różnych technologii (analogowa, USB, GSM/DECT)
 • Asystent telekonferencji do zestawiania połączeń wielostronnych
 • Nagrywanie i odsłuchiwanie spotkań na kartach pamięci SD
 • Opcjonalne dodatkowe mikrofony do większych pomieszczeń
 • Opcjonalna bezprzewodowa nagłowna słuchawka lub podłączenie nagłośnienia
 • Dodatkowe oprogramowanie z nowymi funkcjami, przez Internet.
 • 2 lata gwarancji.

Konftel 300IP

Nowy Konftel 300IP to uniwersalny telefon konferencyjny SIP, będący idealnym rozwiązaniem dla firm wykorzystujących telefonię VoIP. Wyposażony w technologię OmniSoundTM 2.0 zapewniającą czysty i naturalny dźwięk.

Konftel 300IP nie tylko wygląda intrygująco, ale jest wyposażony w inteligentne technologie poprawiające skuteczność telekonferencji, np. nagrywanie spotkań na kartę SD i ich archiwizacja.

Specjalny asystent telekonferencji ułatwia zestawianie wielostronnego połączenia w kilku prostych krokach.

Kontakty można zaimportować do wspólnej książki telefonicznej lub indywidualnie do książki telefonicznej użytkownika.

Konftel 300W

Zapewnia największą swobodę i szereg innowacyjnych funkcji. Gwarantuje także doskonałą jakość dźwięku, niezbędną dla wydajnego telefonu konferencyjnego.

Konftel 300W pozwala swobodnie organizować spotkania, z dala od gniazdek telefonicznych i elektrycznych. Akumulator telefonu zapewnia czas rozmów do 48 godzin – dzięki temu można rozmawiać przez cały tydzień bez konieczności ładowania!

DECT jest dobrze znanym i sprawdzonym standardem bezprzewodowej komunikacji gwarantującej wysoką jakość głosu oraz bezpieczeństwo. Zasięg do 200 metrów umożliwia przeprowadzenie konferencji wszędzie tam gdzie jest taka potrzeba. Konftel 300W działa ze wszystkimi systemami DECT/GAP

SoundStation2

Duży graficzny wyświetlacz LCD w SoundStation2 umożliwia łatwy dostęp do istotnych informacji o połączeniu (numer dzwoniący, numer dzwoniącego, zaawansowanie konferencji itp.) oraz dostęp do takich funkcji jak: książka telefoniczna, ustawienia konferencji, oczekiwanie na połączenie. Dzięki Application Port możliwe jest połączenie z innymi urządzeniami komunikacyjnymi np. telefonami mobilnymi, realizowane na podobnej zasadzie, jak połączenia słuchawek nagłownych z telefonem mobilnym.

Nowa generacja telefonów konferencyjnych zaprojektowana z myślą o średnich i małych salach konferencyjnych.

SoundStation2W

SoundStation2W to nowa generacja bezprzewodowych telefonów konferencyjnych, przeznaczonych do średnich sal. Posiadają standardowe cechy linii produktów SoundStation, zapewniają doskonałą jakość transmisji głosu oraz możliwość prowadzenia symultanicznej rozmowy (Acoustic Clarity Technology).

VoiceStation 500

VoiceStation 500 jest małym telefonem konferencyjnym pasującym na biurko, do biura i innych małych pomieszczeń, jednym z pierwszych telefonów konferencyjnych umożliwiających wykorzystanie technologii Bluetooth. Posiada zasięg mikrofonu do 2 metrów, optymalnie wykorzystywany do małych konferencji, do 3 uczestników.

SoundStation VTX 1000

SoundStation VTX 1000 jest pierwszym na świecie telefonem konferencyjnym z programową możliwością rozbudowy o nowe funkcjonalności, dzięki uaktualnieniom oprogramowania poprzez linię telefoniczną. Dodatkowym atutem jest łatwość instalacji i integracji z systemami audio-konferencyjnymi QSX i Vortex oraz systemami video-konferencyjnymi VSX 7×00 i VSX 8×00. Konferencje realizowane poprzez SoundStation VTX 1000 mogą zostać wzbogacone w możliwość jednoczesnego prezentowania materiałów z komputera (np. prezentacje z laptopa) osobom uczestniczącym w konferencji