Centrale Alarmowe Satel

INT-TSI

Model INT-TSI idealnie sprawdzi się do lokalnego sterowania nie tylko systemem alarmowym, lecz także zadaniami z zakresu automatyki domowej (również tej realizowanej w standardzie KNX). Dużą zaletą INT-TSI jest możliwość dopasowania graficznego interfejsu indywidualnie dla każdego użytkownika – zarówno pod względem funkcjonalności, jak i wyglądu. Zastosowanie interaktywnych widżetów pozwala na łatwy dostęp do m.in. zaprogramowanych funkcji MAKRO, które mogą uruchamiać różne polecenia (np. wybrane pojedyncze funkcje czy nawet całe scenariusze). Ciekawymi funkcjami oferowanymi przez ten manipulator są: wyświetlanie obrazu z kamer IP, obsługa widżetu pogodowego czy możliwość wyświetlania zdjęć (foto ramka). Ekran pojemnościowy zapewnia płynne działanie oraz błyskawiczną reakcję na Twój dotyk.

INT-TSH2

Wieloekranowe i wielopoziomowe menu sprawia, że obsługa nawet rozbudowanych systemów alarmowych i elementów automatyki domowej (funkcje MAKRO) jest wygodna i intuicyjna. Poruszanie po interfejsie jest dodatkowo ułatwione dzięki obsłudze gestów. Ekran pojemnościowy zapewnia płynną reakcję na dotyk. Szatę graficzną menu można zmienić, wybierając z ponad 20 dostępnych motywów lub tworząc własny. Wbudowany slot karty microSD umożliwia wgranie własnych plików: zdjęć do wygaszacza ekranu czy dźwięków powiadomień (GONG). Szklany, odporny na zarysowania panel chroni wyświetlacz, który zapewnia wierne odwzorowanie ponad 16,7 mln kolorów.

INT-TSG2

Oto mniejsza wersja modelu INT-TSH2 z kompaktowym 4,3-calowym wyświetlaczem. Posiada wszystkie te same cechy co jego większy brat. To czym się różni to diody LED na obudowie, informujące o aktualnym stanie systemu. INT-TSG2 to idealny wybór, gdy oczekujesz wygody w sterowaniu swoim systemem i kompaktowych wymiarów urządzenia.

INT-KSG

Klawisze w formie pól reagujących na dotyk, zapewniają wygodną obsługę. Na dużym, czytelnym wyświetlaczu graficznym mogą znaleźć się podstawowe informacje o systemie, wskazania temperatur oraz zegar i data. Intuicyjne menu ułatwia dostęp do najczęściej wykorzystywanych funkcji, a także do zadań automatyki budynkowej. Dzięki temu, zamiast wielokrotnego naciskania klawiszy, uruchomisz sekwencję poleceń za pomocą zaledwie jednego dotknięcia sensora.

Manipulatory tradycyjne

Zainstaluj na swoim smartfonie lub tablecie aplikację INTEGRA CONTROL, by uzyskać możliwość zdalnego korzystania z funkcji systemu alarmowego m.in. załączania i wyłączania czuwania oraz sterowania automatyką domową. Miej wszystko pod kontrolą dzięki m.in. powiadomieniom PUSH oraz podglądowi obrazu z kamer IP zainstalowanych na terenie Twojej posesji. Przy użyciu aplikacji w kilka sekund wydasz centrali polecenie (np. włączenia zraszaczy ogrodowych, wyłączenia światła czy otwarcia bramy) i jednocześnie zweryfikujesz na podglądzie, czy zadania te zostały wykonane.

Zobacz, jak INTEGRA może chronić także Twoją firmę

Zestawienie central INTEGRA